درباره دومان

درباره دومان سهند

دومان سهند متولد ۱۹۸۲ است . او از دهه ۲۰ زندگی به اقتصاد و فعالیت های مالی و پولی علاقه داشت و در همین حوزه ها دومان سهند تجربه مشغول بوده است . همچنین در حوزه تحلیل اقتصاد و گزارشگری مالی در نشریات معتبر کشور ، آثارش به چاپ رسیده است . بعد از حدود یک دهه رزومه کاری در حوزه پولی ، در سال ۲۰۱۴ شرکت سرمایه گذاری دومان را تاسیس کرد . این شرکت به تامین مالی پروژه های کسب و کار مشغول بود.

دومان سهند کیست - سایت تخصصی بانکداری هوشمند دومان سهند

سرمایه گذاری دومان در حوزه های ؛ رسانه ، گردشگری ، رستوران داری ، هتلداری و فناوری اطلاعات با ۷ شرکت زیرمجموعه و حدود ۴۰۰ نفر کارمند تا سال ۲۰۱۷ فعالیت می کرد . دومان سهند در سال ۲۰۱۶ درخواست تاسیس بانک داشت که به دلیل عدم اعطای مجوز موسسات مالی جدید در کشور ، نتیجه نگرفت . همچنان در سال ۲۰۱۸ قرار بود یک صرافی در منطقه ولنجک تهران افتتاح کند .

 

دومان سهند قبلاً مطالبی درباره بانکداری ، فناوری های جدید بانکداری و بازارهای پولی منتشر کرده است . دومان سهند طرفدار بانکداری آزاد بر پایه "API"  باز است .او از فناوری بلاک چین حمایت می کند ولی پول دیجیتال (رمز ارزها) را تنها یک کالای با ارزش می داند و معتقد است ؛ سرمایه گذاری در آن حوزه قبل از قبول بانک جهانی و دولت ها پر ریسک است.

دومان سهند بانکداری بدون شعبه های فیزیکی و جایگزینی هوش مصنوعی به جای انسان را بانکداری هوشمند می نامد و معتقد است  تا سال ۲۰۵۰ ، بانکداری هوشمند می شود . دومان سهند در تلاش است در مورد بانکداری هوشمند و انحصار شکنی مافیای بانکداری سنتی ، اطلاع رسانی کند . او تا سال ۲۰۳۰ ، خود به این حوزه خواهد پیوست . اطلاعات بیشتر در وب سایت سرمایه گذاری دومان سهند و شبکه های اجتماعی....

بانکداری هوش مصنوعی دومان سهند

 

تیزر تبلیغاتی بانکداری هوشمند

دومان سهند سرمایه گذار پیشرو

 

تصاویری از دومان سهند

 

عکسی دیگر از دومان سهند

 

دومان سهند در تصویر

 

وب سایت سرمایه گذاری دومان سهند

وب سایت سرمایه گذاری دومان سهند

 

ترازنامه مالی شرکت

سرمایه گذاری دومان سهند